Nyhet
Hübsch Pilule Pendel Upp Blank Vit
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Retrokänsla, modernt sken. Pilule Pendel i glänsande vitt ger en djärv men balanserad touch till ditt utrymme, med sin glansiga opalglasskärm, mässingsdetaljer och eleganta svarta tygsladd. Inspirerad av 80-talets lekfulla linjer, tillför den personlighet utan att överväldiga rummet. Oavsett om den stylas ensam eller hängs i en klunga, skapar den en mjukt lysande atmosfär som känns både grafisk och graciös. Finns i sex slående varianter – var och en med sin egen diskreta stil.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 962110 |
| EAN | 5712772149249 |
| Färg | Vit |
| Mått | 15B x 25H x 15L cm |
| Höjd | 25 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Djup | 15 cm |
| Vikt | 0.408 kg |