Nyhet
Hübsch Ateliers Bordslampa Mörkblå/Vit
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
En bordslampa är så förlåtande. Oavsett om det är för läsning sent på kvällen i sovrummet, en stämningsfull atmosfär i vardagsrummet eller bara lite extra belysning, kan bordslampor göra det för dig. Ateliers bordslampa i en djup mörkblå färg med en formskön opalvit glasskärm har en elegant silhuett och passar vackert in i alla typer av inredningar.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961701 |
| EAN | 5712772129203 |
| Färg | Vit |
| Mått | 25B x 20H x 25L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.648 kg |