Nyhet
Hübsch Balance Bordslampa Mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna bordslampa kombinerar mässing och glas på ett minimalistiskt modernt sätt. Den gyllene färgen ger lampan ett elegant utseende medan glödlampan ger en touch av modern design. Lampan passar för ditt skrivbord, nattduksbord och mer.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991106 |
| EAN | 5712772072547 |
| Mått | 18B x 22H x 30L cm |
| Höjd | 22 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 0.408 kg |