Nyhet
Denna bordslampa är tillverkad av glas, metall och mässing. Dess organiska form samt den rökfärgade vita färgen på glaset skapar en naturlig look, medan de gyllene detaljerna ger lampan dess eleganta touch. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990910 |
| EAN | 5712772071151 |
| Färg | Vit |
| Mått | 39B x 28H x 39L cm |
| Höjd | 28 cm |
| Bredd | 39 cm |
| Djup | 39 cm |
| Vikt | 1.992 kg |