Nyhet
Hübsch BringMe Bärbar Lampa Bränd mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
BringMe Portable Lamp, i bronserad mässing, ger ett tidlöst sken till varje rum. Med sju andra färgalternativ tillgängliga är det enkelt att hitta den perfekta matchningen för din stil. Efter en 11-timmars laddning lyser denna sladdlösa lampa i upp till 10 timmar med full ljusstyrka – perfekt för att läsa, koppla av eller skapa stämning i vilket rum som helst. Mer än bara en lampa, det är en mångsidig följeslagare för att skapa den perfekta atmosfären
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962071 |
| EAN | 5712772150184 |
| Mått | 25B x 28H x 25L cm |
| Höjd | 28 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.624 kg |