Nyhet
Hübsch BringMe Bärbar Lampa Matt Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Lys upp varje hörn av ditt hem med BringMe Bärbar Lampa i klassisk matt svart. Designad för flexibilitet, laddas denna sladdlösa lampa helt på 11 timmar och ger upp till 10 timmars stadig belysning. Tillgänglig i 8 stilrena varianter, är den perfekt för läsning, arbete eller för att skapa en mysig atmosfär – den ger ljus precis där du behöver det.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962041 |
| EAN | 5712772145791 |
| Färg | Svart |
| Mått | 25B x 28H x 25L cm |
| Höjd | 28 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.624 kg |