Nyhet
Hübsch BringMe Bärbar Lampa Metallisk Mörkgrön
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
BringMe Portable Lamp i mörkgrön metallic är designad för att ge både stil och flexibilitet till ditt hem. Med åtta färgalternativ att välja mellan är det enkelt att hitta den perfekta matchningen för din inredning. När den är fulladdad på 11 timmar lyser den i upp till 10 timmar med full ljusstyrka – perfekt för läsning, avkoppling eller för att skapa en mysig atmosfär var du än behöver det.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962043 |
| EAN | 5712772145852 |
| Färg | Grön |
| Mått | 25B x 28H x 25L cm |
| Höjd | 28 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.624 kg |