Nyhet
Hübsch BringMe Bärbar Lampa Metallisk Vinröd
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Lägg till en touch av elegans i ditt hem med BringMe bärbara lampa i djupt vinröd metallic. Finns i åtta stilfulla varianter, den är designad för att passa alla inredningar samtidigt som den ger dig friheten med sladdlös belysning. En full laddning på 11 timmar ger upp till 10 timmars stark belysning – perfekt för läshörnor, mysiga kvällar eller för att framhäva dina favoritutrymmen. Var du än placerar den gör BringMe ljuset både praktiskt och vackert.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962044 |
| EAN | 5712772145883 |
| Mått | 25B x 28H x 25L cm |
| Höjd | 28 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.624 kg |