Nyhet
Hübsch BringMe Bärbar Lampa Mini Bronsfärgad mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
BringMe Portable Lamp i bronserad mässing kombinerar tidlös design med vardaglig praktisk användning. En av nio eleganta varianter, den passar sömlöst in i vilken inredning som helst samtidigt som den erbjuder friheten med sladdlös belysning. Efter en snabb 6-timmars laddning ger den upp till 8 timmars stark belysning – perfekt för läsning, middagar eller för att skapa en mysig atmosfär. Snygg och mångsidig, den ger ljus precis där du behöver det.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962070 |
| EAN | 5712772150153 |
| Mått | 18B x 20H x 18L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 18 cm |
| Vikt | 0.36 kg |