Nyhet
Hübsch BringMe Bärbar Lampa Mini Grön
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Från bokhyllan till balkongen, BringMe Portable Lamp följer med dig vart du än behöver ljus. Den glansiga ljusgröna finishen ger en lekfull touch, medan dess sladdlösa design håller det enkelt och flexibelt. Fulladdad på 6 timmar lyser den i upp till 8 timmar på full effekt. Med nio tillgängliga varianter gör BringMe det enkelt att matcha din stil samtidigt som den lyser upp varje hörn av ditt hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962040 |
| EAN | 5712772150092 |
| Färg | Grön |
| Mått | 18B x 20H x 18L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 18 cm |
| Vikt | 0.36 kg |