Nyhet
Hübsch BringMe Bärbar Lampa Mini Matt Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Matt svart ger BringMe Portable Lamp en elegant, tidlös look som smälter in utan ansträngning i alla interiörer. Finns i 9 snygga varianter, den anpassar sig till din personliga stil samtidigt som den erbjuder friheten med sladdlös belysning. En full laddning på 6 timmar ger upp till 8 timmars starkt, oavbrutet ljus – perfekt för sena projekt, mysig läsning eller för att skapa stämning var du än behöver det.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962036 |
| EAN | 5712772145616 |
| Färg | Svart |
| Mått | 18B x 20H x 18L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 18 cm |
| Vikt | 0.36 kg |