Nyhet
Hübsch BringMe Bärbar Lampa Mini Metallisk Mörkgrön
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Ljus där du behöver det som mest blir enkelt med BringMe Portable Lamp. Helt sladdlös och uppladdningsbar på bara 6 timmar, ger den upp till 8 timmars stark belysning vid full effekt. Denna metalliska mörkgröna utgåva, tillsammans med 8 andra slående varianter, blandar bekvämlighet med stil – perfekt för läsning, sena arbetstimmar eller för att skapa atmosfär i vilket hörn som helst av ditt hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962037 |
| EAN | 5712772145678 |
| Färg | Grön |
| Mått | 18B x 20H x 18L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 18 cm |
| Vikt | 0.36 kg |