Nyhet
Hübsch BringMe Bärbar Lampa Mini Metallisk Rosa
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Mysiga kvällar och sena läsningar får en stilfull uppgradering med BringMe Portable Lamp i metallisk rosa. Chic men praktisk, den laddas helt på bara 6 timmar och lyser i upp till 8 timmar på full effekt. Med 9 vackra varianter att välja mellan är denna sladdlösa lampa designad för att följa med dig – och lägga till värme och bekvämlighet i varje hörn av ditt hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962038 |
| EAN | 5712772145708 |
| Färg | Rosa |
| Mått | 18B x 20H x 18L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 18 cm |
| Vikt | 0.36 kg |