Nyhet
Hübsch BringMe Bärbar Lampa Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
BringMe vart du än vill. Det finns en uppenbar anledning bakom namnet på denna slående bordslampa: Du kan ta med den vart du vill. Lämplig för inomhus- och utomhusbruk, denna uppladdningsbara bordslampa fick oss att säga hej. Den har inte bara ett snyggt utseende, utan den har också överraskande funktioner som en dimbar touchfunktion. Bordslampan är också uppladdningsbar vilket innebär att du har många timmar fulla av ljus.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961503 |
| EAN | 5712772119921 |
| Färg | Svart |
| Mått | 25B x 28H x 25L cm |
| Höjd | 28 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.624 kg |