Nyhet
Hübsch Camp Bordslampa Beige
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Så, varför behöver du en bordslampa, kanske du undrar? För att du aldrig kan ha för många bordslampor. Det är därför! Du kan alltid lägga till lite mer ljus. Placera denna i centrum i alla dina utrymmen, och du är garanterad en hemtrevlig och mysig känsla. Denna lilla bordslampa i glas i mjuka nyanser kommer att lysa upp hyllor, skrivbord, sidobord eller skåp. Med denna bordslampa är allt bokstavligen bara sött och ljust.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991408 |
| EAN | 5712772117552 |
| Färg | Beige |
| Mått | 23B x 25H x 23L cm |
| Höjd | 25 cm |
| Bredd | 23 cm |
| Djup | 23 cm |
| Vikt | 0.672 kg |