Nyhet
Hübsch Cap Bordslampa Mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna bordslampa är tillverkad av mässing och har en svampliknande form. Lampan kan placeras på skrivbordet, i fönstret eller på ett sidobord i en lounge. Mässingsfärgen ger lampan en klassisk vintage-look.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 890403 |
| EAN | 5712772059555 |
| Mått | 15B x 40H x 15L cm |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Djup | 15 cm |
| Vikt | 0.408 kg |