Nyhet
Hübsch Chipper Bordslampa Sand/Bourgogne
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vi presenterar Chipper! Livlig och udda på sitt eget sätt. Denna lilla coola och färgglada bordslampa får oss att le stort. Formen är så bedårande och färgkombinationen lugnande och tilltalande för ögat. Vi ser denna bordslampa komma till användning nästan överallt: som läslampa på ditt sängbord, som stämningsskapare i ditt vardagsrum – även i barnrummen. Så glad!
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961615 |
| EAN | 5712772126509 |
| Färg | Beige |
| Mått | 25B x 26H x 25L cm |
| Höjd | 26 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.648 kg |