Nyhet
Hübsch Chipper Bordslampa Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vi presenterar Chipper! Livlig och udda på sitt eget sätt. Denna lilla coola bordslampa ger ett stort leende på våra läppar. Formen är så bedårande, lugnande och tilltalande för ögat. Vi ser denna bordslampa komma till användning nästan överallt: som läslampa på ditt sängbord, som en atmosfärsskapare i ditt vardagsrum - även i barnrummen. Så glad!
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961614 |
| EAN | 5712772126479 |
| Färg | Svart |
| Mått | 25B x 26H x 25L cm |
| Höjd | 26 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.648 kg |