Nyhet
Hübsch Crave Bordslampa Grön
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Du kommer att längta efter denna underbara, stora bordslampa i glas om du är som vi och har en förkärlek för lampor. Den rundade men ändå stilrena formen skapar omedelbart intresse och fyller ditt utrymme med elegans. Vi försäkrar dig att du aldrig kommer att tröttna på denna bordslampa i klart och mörkgrönt glas eftersom det mjuka skenet från denna lampa är så beroendeframkallande. Behöver du en bordslampa? Crave bordslampa kommer att ge dig inget annat än gott humör i många år framöver.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961608 |
| EAN | 5712772126295 |
| Färg | Grön |
| Mått | 33B x 30H x 33L cm |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 33 cm |
| Djup | 33 cm |
| Vikt | 1.536 kg |