Nyhet
Hübsch Crea Bordslampa Sand
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Titta på den här bordslampan. Vilken silhuett! Och färgkombinationen av sand och orange är helt rätt i tiden och kommer garanterat att lysa upp dagen. Denna skrivbordslampa har en integrerad, dimbar på/av-knapp för en lyxig känsla.
| Märke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961703 |
| EAN | 5712772129265 |
| Färg | Beige |
| Mått | 26B x 32H x 16L cm |
| Höjd | 32 cm |
| Bredd | 26 cm |
| Djup | 16 cm |
| Vikt | 0.6 kg |