Nyhet
Behöver du en elegant men mångsidig ljusstake? Sluta leta. Ljusstaken Dust i glas är en allroundprodukt som lyser upp alla utrymmen, fönsterbrädor eller hyllor. Den fräscha färgkombinationen av rött och rosa skapar intresse och passar alla hem som är moderna och samtida. Uppenbarligen måste du vara en djärv och modig färgtyp för att ha denna i ditt hem, men vi har en känsla av att du är det.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991519 |
| EAN | 5712772121399 |
| Färg | Rosa |
| Mått | 9B x 4H x 9L cm |
| Höjd | 4 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Djup | 9 cm |
| Vikt | 0.055 kg |