Nyhet
Hübsch Form Bordslampa Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna bordslampa är tillverkad i svart metall och har en tidlös design. Med sin elegans matchar lampan nästan vilken inredning som helst. Du kan placera lampan på ditt skrivbord eller i vilket annat rum som helst i ditt hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 890601 |
| EAN | 5712772064719 |
| Färg | Svart |
| Mått | 23B x 48H x 23L cm |
| Höjd | 48 cm |
| Bredd | 23 cm |
| Djup | 23 cm |
| Vikt | 0.912 kg |