Nyhet
Denna bordslampa är tillverkad av vitmålad metall. Den vita färgen reflekterar lampans ljus. Det snyggt böjda metallröret följer lampskärmens form och ger lampan ett övergripande modernt industriellt utseende.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 890602 |
| EAN | 5712772064726 |
| Färg | Vit |
| Mått | 23B x 48H x 23L cm |
| Höjd | 48 cm |
| Bredd | 23 cm |
| Djup | 23 cm |
| Vikt | 0.912 kg |