Nyhet
Denna ljusstake är tillverkad av klart kristallglas format i en tidlös, elegant design. Det kristallklara glaset ger utrymme för ett färgglatt ljus att lysa upp ditt rum, och ser även vackert ut på egen hand. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 340908 |
| EAN | 5712772070451 |
| Mått | 7B x 11H x 7L cm |
| Höjd | 11 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Djup | 7 cm |
| Vikt | 0.084 kg |