Nyhet
Hübsch Gem Ljusstake Liten Grå/Rosa
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna ljusstake är tillverkad av kristall och glas. Glasets speciella form, samt färgkombinationen av rosa och rökgrått, ger ljusstaken ett modernt och stilrent utseende. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 340701 |
| EAN | 5712772066003 |
| Färg | Grå |
| Mått | 6B x 9H x 6L cm |
| Höjd | 9 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Djup | 6 cm |
| Vikt | 0.079 kg |