Nyhet
Hübsch Keen Bordslampa Mörkblå
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Minimalist men ändå elegant: så skulle vi beskriva Keen bordslampa i en underbar mörkblå färg. Kryp upp i sängen eller i hörnet av din soffa, ta din favoritsida och kanske lite snacks, tänd Keen bordslampa och njut. Alla förtjänar en mysig stund eller två. Och för detta är Keen-lampan den perfekta följeslagaren.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961609 |
| EAN | 5712772126325 |
| Färg | Blå |
| Mått | 20B x 22H x 20L cm |
| Höjd | 22 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0.432 kg |