Nyhet
Hübsch Kiosk Ljusstakar Gul/Lila (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa ljusstakar är gjorda av glas och kommer i ett set om två. Färgkombinationen i bärnsten och lila är färgstark och tillför en modern detalj i vilket rum som helst utan att vara för djärv. Mångsidig med valet av ljus. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 341101 |
| EAN | 5712772072455 |
| Färg | Gul |
| Mått | 6B x 4H x 6L cm |
| Höjd | 4 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Djup | 6 cm |
| Vikt | 0.048 kg |