Nyhet
Denna bordslampa är tillverkad i vitt glas och har en unik och ren design. Lampans form ger den ett modernt utseende.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991107 |
| EAN | 5712772072554 |
| Färg | Vit |
| Mått | 23B x 28H x 23L cm |
| Höjd | 28 cm |
| Bredd | 23 cm |
| Djup | 23 cm |
| Vikt | 0.816 kg |