Nyhet
Hübsch Magic Bordslampa Lila/Gul
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vi presenterar Magic! Här är en liten touch- och glansig Magic skrivbordslampa. Färgerna är inte bara så underbara, de ger också Magic bordslampa dess förbluffande goda utseende. Med en dimbar touchfunktion kanske du bara kommer att slå på och av denna bordslampa i timmar. Den har helt enkelt en magisk dragningskraft från andra sidan rummet. Den gula tygsladden är pricken över i:et! Ta-da! Varsågod.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961702 |
| EAN | 5712772129234 |
| Färg | Gul |
| Mått | 20B x 25H x 20L cm |
| Höjd | 25 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0.456 kg |