Nyhet
Hübsch Mush Bärbar lampa Bränd mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upptäck en touch av elegans som lyser starkt vart du än går med vår evigt klassiska MUSH i en liten bärbar version. I en klassisk bronserad mässingsfinish förenar denna chica lampa stil med bekvämlighet. Fulladdad på bara 4 timmar lovar den att lysa i 8 timmar, vilket säkerställer att du har ljuset precis där du behöver det, utan att några sladdar begränsar din kreativitet. Det är den perfekta följeslagaren för dina sena kvällsläsningar eller mysiga kvällssamtal inomhus.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962046 |
| EAN | 5712772145944 |
| Mått | 15B x 20H x 15L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Djup | 15 cm |
| Vikt | 0.288 kg |