Nyhet
Hübsch Mush Bärbar Lampa Ljus Röd
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vi presenterar vår eviga klassiker MUSH i en liten portabel version, nu i en iögonfallande ljusröd färg med en högblank yta. Utan sladdar som begränsar placeringen kan du enkelt bära med dig denna charmiga armatur till vilket mysigt hörn som helst i ditt hem. Fulladdad på bara 4 timmar lovar den att lysa upp ditt utrymme i 8 kontinuerliga timmar, vilket gör den till den perfekta följeslagaren för långa, avkopplande kvällar med en bok eller omhuldade stunder med nära och kära.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962048 |
| EAN | 5712772146002 |
| Färg | Röd |
| Mått | 15B x 20H x 15L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Djup | 15 cm |
| Vikt | 0.288 kg |