Nyhet
Hübsch Mush Bärbar Lampa Matt Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upptäck charmen med vår eviga klassiker MUSH, nu i en härlig, liten bärbar version. Utan sladdar som håller dig tillbaka, erbjuder denna eleganta lampa i en klassisk matt svart yta friheten att lysa upp vilket hörn som helst i ditt hem. Fulladdad på bara 4 timmar, lovar den att lysa upp ditt utrymme i hela 8 timmar. Oavsett om du kryper upp med en bok eller lägger till en touch av värme till en kväll med vänner, ta ljuset precis dit du behöver det, utan ansträngning.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962045 |
| EAN | 5712772145913 |
| Färg | Svart |
| Mått | 15B x 20H x 15L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Djup | 15 cm |
| Vikt | 0.288 kg |