Nyhet
Hübsch Mush Bärbar Lampa Mörkgrön
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upptäck charmen med vår tidlösa klassiker MUSH, nu i en härlig liten bärbar version. Denna utsökta lampa, i en vacker mörkgrön färg med en högblank yta, erbjuder flexibilitet och stil. Utan sladdar som håller dig tillbaka kan du enkelt lysa upp vilket hörn som helst i ditt hem från skymning till gryning. Fulladdad på bara 4 timmar, lovar den att lysa fullt i 8 timmar, vilket skapar den perfekta atmosfären var du än väljer. Ta ljuset dit du behöver det, utan ansträngning.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962047 |
| EAN | 5712772145975 |
| Färg | Grön |
| Mått | 15B x 20H x 15L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Djup | 15 cm |
| Vikt | 0.288 kg |