Nyhet
Hübsch Mush Bordslampa Mini Ljus Röd
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Mush bordslampa i klarrött med en högblank finish ger omedelbar livfullhet till vilket rum som helst. Tillverkad för att utstråla värme och personlighet, är den perfekt för läshörnor, mysiga vrår eller livliga vardagsrum. Med sin strålande nyans och tidlösa design förvandlar Mush-lampan vardagliga stunder till inbjudande, välbelysta upplevelser.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962059 |
| EAN | 5712772146330 |
| Färg | Röd |
| Mått | 25B x 34H x 25L cm |
| Höjd | 34 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.984 kg |