Nyhet
Hübsch Mush Bordslampa Mini Ljusblå
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Ja, än en gång är vi förälskade. Vår populära Mush bordslampa Mini i en helt ny spännande färgkombination gör det så bra att den nästan förtrollar oss. Den himmelskt glansiga ljusblå färgen, formen och den bruna tygsladden gör det övertydligt att Mush bordslampa är här för att stanna.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991682 |
| EAN | 5712772128602 |
| Färg | Blå |
| Mått | 25B x 33H x 25L cm |
| Höjd | 33 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.84 kg |