Nyhet
Hübsch Mush Bordslampa Mini Matt Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Ge ditt hem en subtil sofistikering med Mush Bordslampa i matt svart. Tillverkad av slitstark metall, ger den ett mysigt sken till läshörnor, nattduksbord eller vardagsrum. Med 15 färgalternativ kan du enkelt matcha din inredning. Mush Lampan blandar praktisk belysning med tidlös design, vilket gör varje rum både inbjudande och vackert upplyst.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962050 |
| EAN | 5712772146064 |
| Färg | Svart |
| Mått | 25B x 34H x 25L cm |
| Höjd | 34 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.984 kg |