Nyhet
Hübsch Mush Bordslampa Mini Mörkgrön
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Mush bordslampa i mörkgrönt med en högblank finish ger en sofistikerad touch till alla rum. Designad för att sprida ett varmt, inbjudande sken, är den perfekt för läsning sent på kvällen eller för att lägga till subtil elegans i ditt vardagsrum. Hållbar och stilren, Mush-lampan blandar funktionalitet med tidlös design, vilket skapar en mysig atmosfär i din personliga tillflyktsort.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962057 |
| EAN | 5712772146279 |
| Färg | Grön |
| Mått | 25B x 34H x 25L cm |
| Höjd | 34 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.984 kg |