Nyhet
Hübsch Mush Bordslampa Mini Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna bordslampa är tillverkad av svartmålad metall och har en form som liknar en svamp. Den vita insidan av lampskärmen ger en bra reflektion av ljuset. Du kan placera lampan i fönstret, på en hylla eller ett bord.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990717 |
| EAN | 5712772067291 |
| Färg | Svart |
| Mått | 25B x 33H x 25L cm |
| Höjd | 33 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.648 kg |