Nyhet
Det är lätt att förälska sig i den vackra Abyss-vasen. Den är en riktig blickfångare!
Denna vas tillverkad av texturerat glas i en vacker färgkombination sprider glädje med eller utan blommor. Tänk dig med vildblommor eller en vackert arrangerad bukett – vad kan vara ljuvligare? Färgkombinationen brun och mörkgrön är att dö för.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 661704 |
| EAN | 5712772128930 |
| Färg | Grön |
| Mått | 20B x 29H x 20L cm |
| Höjd | 29 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0.312 kg |