Nyhet
Hübsch Moss Vaser Grön (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Dessa vaser är tillverkade av grönt färgat glas och kommer i ett par med olika höjder. Vasernas organiska form passar bra i det moderna hemmet. Vaserna kan placeras på matbordet eller i fönstret, valet är ditt. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 280605 |
| EAN | 5712772064641 |
| Färg | Grön |
| Mått | 1918B x 2938H x 1918L cm |
| Höjd | 2938 cm |
| Bredd | 1918 cm |
| Djup | 1918 cm |
| Vikt | 0.5 kg |