Nyhet
Föreställ dig en härlig picknick på ängen. Fåglarnas sång, doften av vildblommor och det surrande livet, allt det får du från vår Miro-vas, en vacker organiskt formad glasvas. Du kan nästan förlora dig i det utsökta mönstret av gröna dämpade nyanser. Kombinera denna härliga vas med en bukett nyklippta blommor för en fantastisk, glädjefull och underbar vas-blomkombination.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 281507 |
| EAN | 5712772122327 |
| Färg | Grön |
| Mått | 20B x 29H x 20L cm |
| Höjd | 29 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0.36 kg |