Nyhet
Föreställ dig att du går genom skogen. Doften av fuktig mossa, vitsippor och en nålbeklädd stig: Miro-vasen är allt detta i en vacker organisk formad glasvas. Du kan nästan förlora dig i det utsökta mönstret av jordnära dämpade nyanser. Kombinera denna härliga vas med en bukett nyklippta blommor för en fantastisk, glädjefull och underbar vas-blomkombination.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 281506 |
| EAN | 5712772122297 |
| Färg | Brun |
| Mått | 20B x 29H x 20L cm |
| Höjd | 29 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0.36 kg |