Nyhet
Hübsch Posy Vas Vinröd/Rosa
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna vas är gjord av glas och kommer i två nyanser av lila. Färggradienten ger vasen ett unikt utseende, och de lila färgerna kompletterar gröna växter såväl som ljusa och färgglada blommor. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 281105 |
| EAN | 5712772072165 |
| Mått | 21B x 37H x 21L cm |
| Höjd | 37 cm |
| Bredd | 21 cm |
| Djup | 21 cm |
| Vikt | 0.408 kg |