Nyhet
Hübsch Molecule Vaser Amber (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vaserna är tillverkade av bärnstensfärgat glas och kommer i ett set om två. Det strukturerade glaset samt bärnstensfärgen skapar en varm och naturlig look.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 281201 |
| EAN | 5712772101148 |
| Mått | 2015B x 1930H x 2015L cm |
| Höjd | 1930 cm |
| Bredd | 2015 cm |
| Djup | 2015 cm |
| Vikt | 0.581 kg |