Nyhet
Hübsch Acorn Soffbord Fyrkantigt Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Detta minimalistiska bord är tillverkat av FSC-certifierad ek och ger en touch av värme till alla rum. Du kan använda bordet i ditt vardagsrum som ett soffbord, där du kan placera böcker och tidskrifter på bordets hylla, och ställa en vas eller ljusstake på bordsskivan.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 880623F |
| EAN | 5712772105221 |
| Färg | Natur |
| Mått | 57B x 46H x 120L cm |
| Höjd | 46 cm |
| Bredd | 57 cm |
| Djup | 120 cm |
| Vikt | 1.728 kg |