Nyhet
Hübsch Raw Soffbord Svart/Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna sidobord i trä med en utsökt marmorskiva* är något alldeles extra, med sina kontrasterande material. Sidobordet är tillverkat av FSC®-certifierat trä och har en skandinavisk, elegant stil med en luftig men ändå sofistikerad känsla. Det har fortfarande en jordnära atmosfär som kännetecknar en avslappnad livsstil. Kombinera med coffee table-böcker eller gröna växter för att fullända en cool skandinavisk look.
*Denna produkt är tillverkad av ett naturmaterial och oregelbundenheter kan förekomma.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 201601 |
| EAN | 5712772123409 |
| Färg | Svart |
| Mått | 80B x 45H x 80L cm |
| Höjd | 45 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Djup | 80 cm |
| Vikt | 15 kg |