Nyhet
Hübsch Glitz Soffbord Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upptäck charmen med Glitz soffbord, där funktionalitet möter elegans i ditt vardagsrum. Tillverkat av FSC-certifierat trä, har detta bord en smart glasskiva som enkelt öppnas så att du kan förvara och visa dina skatter där du ser dem varje dag. Perfekt som en fristående möbel eller kombinerad med en annan för en mer expansiv yta, det är inte bara ett soffbord, det är ett visuellt förvaringsmästerverk.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 882017 |
| EAN | 5712772138984 |
| Färg | Natur |
| Mått | 60B x 45H x 60L cm |
| Höjd | 45 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 60 cm |
| Vikt | 7.5 kg |