Nyhet
Dash soffbord är en möbel som kombinerar rena och grafiska linjer med tidlös elegans. Detta fantastiska bord har en naturlig nyans, tillverkat av FSC-certifierad ekfanér och ekträ, som utstrålar värme och sofistikering. Med sin stora funktionella storlek är det perfekt för att tillgodose alla dina behov i vardagsrummet. Som ett av de största soffborden i vår kollektion, tillför Dash soffbord en touch av storslagenhet till varje utrymme.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881922 |
| EAN | 5712772135808 |
| Färg | Natur |
| Mått | 80B x 46H x 80L cm |
| Höjd | 46 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Djup | 80 cm |
| Vikt | 16.5 kg |