Nyhet
Hübsch Seize Soffbord Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vi presenterar Seize soffbord, en klassisk och tidlös mittpunkt för ditt vardagsrum. Det har en varm, naturlig nyans som inbjuder dig att skapa din alldeles egna soffbords-tablå. Det långa soffbordet förankrar inte bara ditt rum utan erbjuder också smart förvaring undertill, vilket gör det till en perfekt duk för din kreativa inredningskomposition. Ta med både funktion och stil in i ditt hem med Seize, där elegans möter praktisk användning.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 882030 |
| EAN | 5712772139493 |
| Färg | Natur |
| Mått | 50B x 46H x 120L cm |
| Höjd | 46 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Djup | 120 cm |
| Vikt | 7.5 kg |