Nyhet
Hübsch Split Soffbord Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Det moderna och stilrena soffbordet Split Coffee Table Natural är ett utmärkt tillskott till varje hem. Det är tillverkat av FSC-certifierad ekfanér, vilket gör det starkt och hållbart. Med sin enkla men eleganta design passar detta soffbord perfekt i alla vardagsrum. Lägg till en touch av sofistikering i ditt hem med denna tidlösa möbel.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 881106F |
| EAN | 5712772112571 |
| Färg | Natur |
| Mått | 50B x 37H x 120L cm |
| Höjd | 37 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Djup | 120 cm |
| Vikt | 7.5 kg |